VARIOTHERM ROYAL zestaw zaworów termostatyczny z głowicą chrom

239 

3 w magazynie

Opis

VARIOTHERM ROYAL zestaw zaworów termostatyczny z głowicą chrom

Komplet kątowych zaworów, składający się z zaworu z głowicą termostatyczną i zaworu odcinającego.
Zawory dedykowane są do instalacji miedzianych o średnicy przyłączy 15 mm, albo  do instalacji typu alu-pex o średnicy przyłączy 16 mm (przy zamówieniu proszę określić do jakiej instalacji dołożyć przejściówki) 
Do kompletu ROYAL dołączamy dwie przejściówki do instalacji miedzianej 15 mm lub alu-pex 16 mm.Komplet zaworów Royal oferujemy w wersji kolorystycznej:chrom , biały , antracyt /grafit strukturalny

Spośród dostępnych opcji należy wybrać komplet z przejściówką pasującą do Państwa instalacji.

Zawór termostatyczny serii ROYAL (kątowy) przeznaczone są do montażu na grzejnikach (łazienkowych lub dekoracyjnych) centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika. Zwiększając ilość ciepłej wody dostarczanej do grzejnika zawór podnosi temperaturę w pomieszczeniu, a zmniejszając ilość wpływającej wody obniża temperaturę. Taka regulacja pozwala na zachowanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a jednocześnie przyczynia się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania zmniejszając zużycie energii.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Producent

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VARIOTHERM ROYAL zestaw zaworów termostatyczny z głowicą chrom”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *