EXCELLENT AXEL GALISA bateria wannowa wolnostojąca ARAX.5055CR TRANSPORT GRATIS!!!

2 199 

1 w magazynie

Opis

ACTIMA GALISA bateria wannowa wolnostojąca ARAX.5055CR

– zasięg wylewki 186 mm 

– przełącznik mechaniczy

– wąż prysznicowy Silver 1500 mm

– słuchawka prysznicowa

– korpus mosiężny

– wysokość 1107 mm

– wysokość wylewki 985 mm

– zasięg wylewki

 – przełącznik mechaniczy

– wąż prysznicowy Silver 1500 mm

– słuchawka prysznicowa

– korpus mosiężny

– wysokość 850 mm

– wysokość wylewki 828 mm

 Bateria wolnostojąca Galisa marki Axel to funkcjonalne rozwiązanie do pokoju kąpielowego. Galisa łączy w sobie obłe prostokąty oraz okręgi, dzięki temu pasować może do wanien w kształcie owali, okręgów, kwadratów i wszelkich form pośrednich. Subtelnie wkomponowuje się we wnętrze jednocześnie nadając mu blasku.


Największą zaletą baterii Galisa  jest jej montaż oraz stały dostęp rewizyjny, który jest możliwy dzięki zastosowanemu mocowaniu w postaci podpodłogowej puszki fix-box. Wystarczy odpowiednio przygotować przyłącza wody i podłączyć je do fix-boxa, a następnie dzięki wszystkim elementom zawartym w opakowaniu baterii – odpowiednio przetestować i przeczyścić wyjścia wody, a po montażu – mieć stały dostęp rewizyjny i kontrolę nad tym, co się dzieje z doprowadzeniem wody.

Dzięki zainstalowaniu fix-box możliwe było zastosowanie bardzo smukłej rozety ozdobnej z wkładką wygłuszającą, która jednocześnie ukrywa fix-box.

Bateria Galisa w swoim wnętrzu ukrywa wysokiej jakości głowicę marki Kerox– węgierskiego producenta głowic działającego na rynku od 1980 roku, znanego z niezawodności i specjalistycznych głowic wytrzymałych na wysokie ciśnienia (testują swoje głowice nawet pod ciśnieniem 35 barów, dla porównania średnie ciśnienie w instalacji wodnej to 3 bary).Obok głowicy w baterii znajduje się perlator Neoperl, który zapewnia jednostajny i lekko napowietrzony strumień wody.

 

Informacje dodatkowe

Waga 8 kg
Producent

Recenzje

Nie weryfikujemy czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EXCELLENT AXEL GALISA bateria wannowa wolnostojąca ARAX.5055CR TRANSPORT GRATIS!!!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *