RIHO STILL SHOWER wanna prostokątna z sekcja prysznicową 180x80cm BR05/B103001005

2 035 

1 w magazynie

SKU: 12659 Kategorie: , ,

Opis

RIHO STILL SHOWER wanna prostokątna z sekcja prysznicową 180x80cm BR05

Nowa kolekcja STILL powstała z myślą o jak najlepszym wypoczynku podczas kąpieli. Projektanci RIHO stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania wanny nie tylko ładnej i praktycznej, ale co najważniejsze – wygodnej dla użytkownika. Rezultatem ich pracy jest nowoczesna wanna STILL  , która sprawi, że będziemy tęsknić za kąpielą jeszcze przed powrotem do domu, po ciężkim i wyczerpującym dniu.

Stałe elementy wyposażenia wanny, takie jak odpływ i przelew, pełnią tutaj dodatkową funkcję, a mianowicie: dekoracyjną. Nadmiar wody wypływa przez wąską szczelinę przelewu z chromowanym obrzeżem, a dopasowana do odpływu kwadratowa pokrywka subtelnie wyrównuje powierzchnię dna, pięknie się z nim komponując. Ponadto rant w wannie STILL ma tylko 2 cm wysokości!

Kolekcję STILL tworzą nie tylko wspaniałe wanny, ale i dedykowane im akcesoria: zagłówki, oświetlenie i bambusowa półka. Zagłówki, poza wygodą i dopracowaniem detali, wyróżniają się sposobem montażu – przytwierdzane są do wanny przy pomocy magnesów. Połączenie zagłówka z oświetleniem wmontowanym w wannę daje niepowtarzalny efekt. Światło regulowane jest za pomocą czujnika sensorowego zainstalowanego pod krawędzią wanny. Można je włączyć jednym ruchem ręki, a także ustawić jego intensywność.

Szerokość – 80cm

Długość – 180cm

Głębokość – 47cm

Wysokość – 50cm

Pojemność – 260L

Informacje dodatkowe

Waga 40 kg
Producent

Kod producenta