ZEHNDER KAZEANE grzejnik dekoracyjny 130x60cm biały RK 130-060

1 990 

1 w magazynie

SKU: 53306 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 1 990 .

Opis

ZEHNDER KAZEANE grzejnik dekoracyjny 130x60cm biały RK 130-060

 

Grzejnik dekoracyjny Zehnder Kazeane zbudowany jest z pionowych kolektorów zbiorczych typu D 30 x 40 mm, skierowanych ku obrzeżom grzejnika oraz przekładanych i ułożonych po przekątnej płaskich profili 70 x 8 mm, które owijają się wokół grzejnika łazienkowego jak stalowa taśma. Liczne otwory tworzą przestrzeń do zawieszenia kilku ręczników. Ramę montażową tworzą kolektory o profilu D ułożone na górze i z boku oraz kwadratowy profil stalowy 30 x 30 mm na dole grzejnika. Moc grzewcza według normy EN 442, znak CE. Przyłącza c.o. 
 4 x ½’’ znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej i umożliwiają podłączenie środkowe (2 x ½’’ z rozstawem 50 mm) oraz wprowadzenie grzałki elektrycznej w kolektor pionowy na jednej z krawędzi. Odpowietrznik ½’’. Grzejnik pokryty lakierem proszkowym, standardowo w kolorze RAL 9016, pozostałe kolory z palety barw Zehnder za dopłatą.  Grzejnik występuje również w wersji z powłoką chrom. Dostawa wyrobu gotowego z dopasowanymi kształtem konsolami do montażu naściennego w kolorze grzejnika w opakowaniu transportowym.
Ciśnienie robocze max. 4,0 bar Temperatura robocza    max. 110°C

Grzejnik dekoracyjny Zehnder Kazeane zbudowany jest z pionowych kolektorów zbiorczych typu D 30 x 40 mm, skierowanych ku obrzeżom grzejnika oraz przekładanych i ułożonych po przekątnej płaskich profili 70 x 8 mm, które owijają się wokół grzejnika łazienkowego jak stalowa taśma. Liczne otwory tworzą przestrzeń do zawieszenia kilku ręczników. Ramę montażową tworzą kolektory o profilu D ułożone na górze i z boku oraz kwadratowy profil stalowy 30 x 30 mm na dole grzejnika. Moc grzewcza według normy EN 442, znak CE. Przyłącza c.o.  4 x ½’’ znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej i umożliwiają podłączenie środkowe (2 x ½’’ z rozstawem 50 mm) oraz wprowadzenie grzałki elektrycznej w kolektor pionowy na jednej z krawędzi. Odpowietrznik ½’’. Grzejnik pokryty lakierem proszkowym, standardowo w kolorze RAL 9016, pozostałe kolory z palety barw Zehnder za dopłatą.  Grzejnik występuje również w wersji z powłoką chrom. Dostawa wyrobu gotowego z dopasowanymi kształtem konsolami do montażu naściennego w kolorze grzejnika w opakowaniu transportowym.

Ciśnienie robocze max. 4,0 bar

Temperatura robocza    max. 110°C

Zalety

-nowoczesny design

-wiele różnych poziomów zawieszania ręcznika

-ułożenie płaskich profili w dwóch płaszczyznach ułatwia  zawieszanie ręczników – idealne rozwiązanie dla rodzin

-dopasowane konsole montażowe

-duże rozstawy między poziomymi profilami

-możliwość zamówienia w kolorze z palety barw Zehnder

Zakres dostawy standardowej – zasilanie wodne:

-lakierowanie proszkowe, kolor biały RAL 9016

-4 x ½” – złącza do zasilania/powrotu, złącza rozstaw 50 mm  i zewnętrzne (lewe lub prawe) (S012) -odpowietrznik ½”

-zestaw montażowy w kolorze grzejnika

-opakowanie transportowe

Wymiary:1340x600mm

Moc: 608W (75/65/20°C)

Rozstaw podłaczeń – 50mm

Informacje dodatkowe

Waga 12 kg
Producent

Kod producenta