REA EXIT GOLD bateria wannowa 3-uchwytowa z ruchomą wylewką złota+BOX

749 

Brak w magazynie

SKU: 12301 Kategorie: , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 749 .

Opis

REA EXIT GOLD bateria wannowa 3-uchwytowa z ruchomą wylewką złota+BOX

Prezentujemy Państwu nowy model podtynkowej baterii wannowej z serii EXIT. Ze względu na uniwersalność i niesamowite walory estetyczne, zestaw jest doskonałym wyborem dla właścicieli każdej łazienek. Modny kształt elementów nad tynkowych został pokryty laserowo 4-krotną powłoką, najwyższej jakości emalią w kolorze czarnego matu. Dzięki tej technice bateria jest chroniona przed korozją, matowieniem i odbarwieniami.

System zabudowy BOX

Prezentujemy innowacyjny system Box służący do instalacji baterii podtynkowej. System zapewnia wygodny i szybki montaż. Wykonany został z tworzywa sztucznego, oraz mosiężnych elementów wewnętrznych, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność. Element wyposażony został w część maskującą, zabezpieczającą wewnętrzne elementy podczas montażu, oraz poziomicę ułatwiającą prawidłowy i precyzyjny montaż. System umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznych elementów baterii po zamontowaniu w celu konserwacji.

Zalety systemu: część maskująca z poziomicą wytrzymały materiał szybki montaż precyzyjne ustawienie elementu podtynkowego łatwy dostęp do wnętrza baterii po zamontowaniu

DANE TECHNICZNE:

Zasięg wylewki – 23 cm

Głębokość zabudowy – 9 cm

Gwarancja – 2 lata

Informacje dodatkowe

Waga 7 kg
Producent

Kod producenta