BALNEO DUPLEX NEXT BLACK odpływ liniowy 2w1 80cm stalowy DUPLEX-NEXT-BL800

296 

2 w magazynie

Opis

BALNEO DUPLEX NEXT BLACK odpływ liniowy 2w1 80cm stalowy DUPLEX-NEXT-BL800

Odpływy DUPLEX NEXT BLACK, to odpływy łączące w sobie wszelkie zalety odpływu DUPLEX NEXT z tak pożądanym teraz kolorem ponadczasowej, stylowej czerni. Dostępne są w atrakcyjnej cenie – tak, aby każdy mógł wybrać solidną jakość i gwarancję wytrzymałości na wiele lat.

Odpływ liniowy Duplex Next Black wykonany został w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej – aby uniknąć ryzyka łatwego uszkodzenia bądź awarii modele te nie posiadają żadnych plastikowych połączeń i części ruchomych. Wysoka jakość wykonania i montażu odpływu liniowego Duplex gwarantuje wieloletnią trwałość bez względu na intensywność eksploatacji. Ponadto w modelu tym podstawiono na doskonałe wyprofilowanie wnętrza korpusu, dzięki czemu w trakcie użytkowania odpływu np. podczas korzystania z prysznica – woda spływa samoistnie do kanalizacji.

Jeśli chodzi o montaż – odpływ liniowy Duplex Next Black zastosować można niemal wszędzie, ponieważ charakteryzuje się niewielką wysokością, co wyklucza ograniczenie związane z grubością stropu. Zalicza się go do odpływów niskich, a jego głębokość wynosi 52 mm, dzięki czemu sprawdza się w każdym typie budownictwa – od tradycyjnych domów, aż po mieszkania z wielką płytą. W zestawie znajduje się również wodoszczelna i dostosowana wymiarem mata, która jest niezbędna do uszczelnienia odpływu.

Oprócz tego odpływ liniowy wyposażono w łatwo dostępny i wyjmowany syfon z dodatkowym osadnikiem zatrzymującym nieczystości. Sama konstrukcja syfonu została zrobiona tak, aby utrzymująca się w nim woda zabezpieczała łazienkę przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji. Zarówno osadnik, jak i syfon możesz w dowolnej chwili oczyścić – wystarczy, że podniesiesz panel dekoracyjny przy pomocy załączonego haczyka. Rekomendujemy, aby oba elementy dokładnie wyczyścić przy pomocy detergentów, takich jak np. płyn do mycia naczyń.

Zwróć uwagę, że dwustronny odpływ liniowy Duplex Next Black przeznaczony jest do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość, a jeśli zależy Ci na znacznej zmianie, w każdej chwili możesz zabudować ruszt terakotą, dekorem, czy nawet kamieniem – wszystkie opcje pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny i estetyczny klimat łazienki.

Odpływ szczególnie dobrze komponuje się z modnymi szarymi kaflami i surową strukturą betonu. Jest elementem, pasującym do nawet najbardziej wyrafinowanych koncepcji aranżacyjnych, wzmacniającym nowoczesny, industrialny charakter wnętrza.

Poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o kolorze ponad czasowej czerni. Dzięki tej funkcjonalności w szybki i prosty sposób istnieje możliwość zmiany wygląd kabiny prysznicowej. Dodatkowo odwrócenie owego rusztu pozwoli Ci uniknąć demontażu odpływu, w razie zmiany płytek w łazience.

Recenzje

Nie weryfikujemy czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BALNEO DUPLEX NEXT BLACK odpływ liniowy 2w1 80cm stalowy DUPLEX-NEXT-BL800”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *