CERSANIT TECH LINE OPTI B651 Stelaż p/tynk.+przycisk, czarny mat S701-638

658 

Brak w magazynie

SKU: 83194 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 658 .

Opis

CERSANIT TECH LINE OPTI B651 Stelaż p/tynk.+przycisk, czarny mat S701-638

Stelaż podtynkowy Tech Line Opti do zabudowy suchej to rozwiązanie, które znacząco zaoszczędzi przestrzeń i pozwoli na utrzymanie minimalistycznej estetyki naszej łazienki. Stelaże Opti oferują szereg praktycznych rozwiązań: hamulec w stopie stelaża i prosty system montażowy Qiuck Fix, który istotnie przyspiesza montaż. Konstrukcja stelaża umożliwia również płynną regulację głębokości kolana odpływowego, co w znaczny sposób poprawia komfort instalacji. Możliwość regulacji ilości spuszczanej wody, ciche zawory, izolacja styropianowa, czy Fresh System, czyli specjalny koszyczek do kostek odświeżających, który gwarantuje higienę na dłużej – wszystko to dostarcza jak najwyższą jakość użytkową systemu spłukującego Opti.

 

– stelaż podtynkowy Tech Line Opti

– sposób działania systemu: mechaniczny

– spłukiwanie: 2/4; 3/5; 3/6 L

– przycisk Opti B2 chrom błyszczący

– 10 lat gwarancji na wszystkie elementy stelaża

– 3 lata gwarancji na przycisk

TECH LINE – FUNKCJONALNA I ESTETYCZNA TOALETA

Stelaże podtynkowe TECH LINE OPTI oraz ultra wąskie TECH LINE BASE pozwolą zaoszczędzić nam dostępną przestrzeń, co bezpośrednio przełoży się na swobodę aranżacyjną łazienki. Wybór stelaża z miską zawieszaną ułatwia zachowanie czystości – gwarantuje to bezpośredni dostęp do posadzki pod toaletą. Łącząc tak zaawansowaną funkcjonalność z zachowaniem minimalistycznej estetyki wnętrza, sprawia, że stelaże będą strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób planujących remont swojej łazienki. Stylistycznym i praktycznym uzupełnieniem stelaży będą z kolei dedykowane przyciski spłukujące – OPTI oraz BASE.

TECH LINE OPTI – WYGODA PŁYNĄCA Z DETALI

Stelaże podtynkowe TECH LINE OPTI kompatybilne z miskami StreamOn, CleanOn oraz kołnierzowymi są tym, czego potrzebuje każda nowoczesna łazienka – do tego montaż może zostać przeprowadzony przez jedną osobę. Oprócz zaoszczędzenia przestrzeni i utrzymania minimalistycznej estetyki naszej łazienki, stelaże CERSANIT oferują szereg praktycznych rozwiązań. Możliwość regulacji ilości spuszczanej wody, ciche zawory, izolacja styropianowa, czy FRESH SYSTEM, czyli specjalny koszyczek do kostek odświeżających, który gwarantuje higienę na dłużej – wszystko, aby dostarczyć jak najwyższą jakość użytkową.

TECH LINE OPTI – POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY STELAŻA

Stelaż podtynkowy TECH LINE OPTI posiada:
-system mocowania Quick Fix 360
-ekonomiczne spłukiwanie: 2/4; 3/5; 3/6 l
-ciche napełnianie
-Fresh system
-płynna regulacja głębokości kolana odpływowego
-łatwy montaż przez jedną osobę – hamulec w stopie

FRESH SYSTEM

Stelaż podtynkowy z rozwiązaniem FRESH SYSTEM wyposażony jest w specjalny koszyczek przystosowany do kostek odświeżających. To kompletne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące kompleksową higienę w toalecie.

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg

Recenzje

Nie weryfikujemy czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CERSANIT TECH LINE OPTI B651 Stelaż p/tynk.+przycisk, czarny mat S701-638”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *