Promocja!

BESCO AVEO140 ścianka prysznicowa typu WALK-IN 140x195cm szkło przejrzyste

1 524 

1 w magazynie

SKU: 11602 Kategorie: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 1 524 .

Opis

BESCO AVEO140 ścianka prysznicowa typu WALK-IN  140x195cm szkło

Powłoka szkła – Besco ProClean
To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Besco ProClean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc charakterystycznych osadów. Zmniejszona ilość zanieczyszczeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z powłoką Besco ProClean zapewnią delikatne środki czystości.

Regulacja przyścienna
We wszystkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem wanny, brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane
We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe marki Besco | Piramida są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie zastosowano grube szkło o szerokości 8 mm.

Precyzyjne wykończenie
Wszystkie elementy kabin prysznicowych marki Besco  zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. z jednej strony wpływa niezwykle korzystnie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną eksploatację przez długie lata.

Cechy kabiny:

  • Bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane o grubości 8 mm
  • Szkło przejrzyste
  • Nowoczesne profile chromowane
  • Regulowane profile zapewniają możliwość dokładnego dopasowania kabiny do każdej łazienki poprzez niwelowanie nierówności ścian:
    • Aveo 140×195: 138,5-140 cm
  • Innowacyjna powłoka Besco ProClean ułatwiająca utrzymanie kabiny w czystości, w standardzie w kabinach z przejrzystym szkłem
  • Długość wspornika: 120 cm

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Producent

Recenzje

Nie weryfikujemy czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BESCO AVEO140 ścianka prysznicowa typu WALK-IN 140x195cm szkło przejrzyste”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *