SOTBE VANTAA Bateria umywalkowa, chrom VAN-SSS-30245134

135 

1 w magazynie

SKU: 82244 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 135 .

Opis

SOTBE VANTAA Bateria umywalkowa, chrom VAN-SSS-30245134

Umywalkowa bateria stojąca, jednouchwytowa SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 z perlatorem NEOPERL® wyróżnia się płaską wylewką o dynamicznych kształtach i nawiązującym do niej cienkim, płaskim uchwytem. Podobnie jak pozostałe baterie łazienkowe i kuchenne z serii VANTAA, została inspirowana stylem skandynawskim. Świetnie odnajduje się jednak także na gruncie polskim. Zwłaszcza w małych mieszkaniach, które należy wyposażać szczególnie starannie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia. Bogata oferta kolekcji ułatwia to zadanie.

Posiadacze baterii SOTBE cenią sobie oszczędności, jakie niesie niewielkie zużycie wody i niski koszt energii niezbędny do podgrzania jej, jak również nowoczesne wzornictwo idące w parze z komfortem użytkowania baterii.

Produkt atestowany – spełnia wszelkie wymagania higieniczne, co zostało potwierdzone atestem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

Ceramiczna głowica wewnątrz baterii zapewnia jej długotrwałe bezawaryjne działanie.

Bateria świetnie odnajduje się zwłaszcza w małych mieszkaniach, które należy wyposażać szczególnie starannie – z troską i o funkcjonalność, i o spójny charakter wyposażenia. Bateria idealnie sprawdza się w przypadku umywalek z otworem montażowym.

Wysokość baterii wynosi 122 mm,

długość wylewki 97 mm,

średnica podstawy baterii 42 mm + podstawka 49 mm.

Dzięki zastosowaniu perlatora (napowietrzacza) strumień wody jest przyjemny, miękki, jednostajny, a zużycie wody mniejsze – od 15% do nawet 60%.

Troszczymy się o naturę – baterie SOTBE są przyjazne środowisku. Technologie zastosowane przy produkcji baterii SOTBE VANTAA VAN-SSS-30245134 umożliwiają oszczędne zużycie wody – na minutę przepływa jedynie ok. 6 litrów

Dekoracyjny n-wartościowy twardy chrom nakładany w procesie galwanizacji produktów ma podwyższoną odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Bateria jest kompatybilna z przepływowymi podgrzewaczami wody i bardzo dobrze z nimi współpracuje

W zestawie znajdują się długie, 35-cm. wężyki przyłączeniowe i uszczelki. W komplecie także instrukcja montażu i instrukcja użytkowania.

Informacje dodatkowe

Waga 2 kg

Recenzje

Nie weryfikujemy czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SOTBE VANTAA Bateria umywalkowa, chrom VAN-SSS-30245134”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *